Daewoo DW250ARC-250A İnvertor Qaynaq Aparatı (250A)
Yeni
Kod: DW250ARC-250A
İstehsalçı: Daewoo
Stokda mövcuddur
Baxış Sayı: 45
Təsvir Daewoo DW250ARC-250A İnvertor Qaynaq Aparatı (250A)
Əsas xüsusiyyətlər Daewoo DW250ARC-250A İnvertor Qaynaq Aparatı (250A)
Brend Daewoo
Gərginlik 220V / 50Hz
Model DW250ARC-250A
Sual və cavablar (FAQ) Daewoo DW250ARC-250A İnvertor Qaynaq Aparatı (250A)
Bu məhsul haqqında sual yoxdur.
Baxdığınız
Kod: R.4507
Yeni
Peşəkar Fen RAF Rəqəmsal Saç Qurutma Sistemi
Stokda mövcuddur
37.99 ₼
Kod: N-003
Neewer NL-192Ai LED Video İşığı Paneli 20W
Kod: SA-015
SYNCO P1X L Simsiz Yaxa Mikrofon Sistemi (iPhone üçün)
Kod: SL-0067
Silver SL-0067 Elektrik Çaydan – 1.7L 2200W Paslanmayan Polad
Kod: N-001
Neewer 660 Pro RGB LED Video İşığı 50W