Daewoo DW300ARC-300A İnvertor Qaynaq Aparatı (300A)
Yeni
Kod: DW300ARC-300A
İstehsalçı: Daewoo
Stokda mövcuddur
Baxış Sayı: 41
Təsvir Daewoo DW300ARC-300A İnvertor Qaynaq Aparatı (300A)
Əsas xüsusiyyətlər Daewoo DW300ARC-300A İnvertor Qaynaq Aparatı (300A)
Brend Daewoo
Gərginlik 220V / 50Hz
Model DW300ARC-300A
Sual və cavablar (FAQ) Daewoo DW300ARC-300A İnvertor Qaynaq Aparatı (300A)
Bu məhsul haqqında sual yoxdur.
Baxdığınız
Kod: GX165-V3
Yeni
Smart lövhə SMART Board GX065-V3 – 65" 4K İnteraktiv Panel
Stokda mövcuddur
3,149.99 ₼
Kod: io211
IO by Red Square Typex v2 Ice Cream [g3ms Sapphire] (io211) – TKL RGB
Kod: İnoxClass 6qazli
İnoxClass Pizza Fırını 30 Sm Tək 6 Qazlı – 220V