Keman KM-115850 Künc Kəsən Maşın (Laqonda) – 115 mm / 850W
Yeni
Kod: KM-115850
İstehsalçı: keman
Stokda mövcuddur
Baxış Sayı: 35
Təsvir Keman KM-115850 Künc Kəsən Maşın (Laqonda) – 115 mm / 850W
Keman KM-115850 — xüsusilə dəqiq kəsim və incə cilalama işləri üçün nəzərdə tutulmuş kompakt künc kəsən maşındır. 850W gücündəki mühərriki və kiçik 115 mm-lik disk ölçüsü sayəsində dar sahələrdə, künclərdə və hündürlükdə işləmək üçün mükəmməl seçimdir.
Əsas xüsusiyyətlər Keman KM-115850 Künc Kəsən Maşın (Laqonda) – 115 mm / 850W
Brend keman
Güc 850W
Model KM-115850
Sual və cavablar (FAQ) Keman KM-115850 Künc Kəsən Maşın (Laqonda) – 115 mm / 850W
Bu məhsul haqqında sual yoxdur.
Baxdığınız
Kod: OMEN 32q
Yeni
OMEN 32q 31.5 düymlük QHD 165Hz Oyun Monitoru