Keman KM180ARC-180A İnvertor Qaynaq Aparatı (180A)
Yeni
Kod: KM180ARC-180A
İstehsalçı: keman
Stokda mövcuddur
Baxış Sayı: 36
Təsvir Keman KM180ARC-180A İnvertor Qaynaq Aparatı (180A)
Əsas xüsusiyyətlər Keman KM180ARC-180A İnvertor Qaynaq Aparatı (180A)
Brend Keman
Gərginlik 220V / 50Hz
Model KM180ARC-180A
Sual və cavablar (FAQ) Keman KM180ARC-180A İnvertor Qaynaq Aparatı (180A)