Keman KM200ARC-200A İnvertor Qaynaq Aparatı (200A)
Yeni
Kod: KM200ARC-200A
İstehsalçı: keman
Stokda mövcuddur
Baxış Sayı: 39
Təsvir Keman KM200ARC-200A İnvertor Qaynaq Aparatı (200A)
Əsas xüsusiyyətlər Keman KM200ARC-200A İnvertor Qaynaq Aparatı (200A)
Brend keman
Gərginlik 220V / 50Hz
Model KM200ARC-200A
Sual və cavablar (FAQ) Keman KM200ARC-200A İnvertor Qaynaq Aparatı (200A)
Bu məhsul haqqında sual yoxdur.
Baxdığınız
Kod: 28MM
Yeni
Makita Üçün Professional Arxa Reduktor – 28mm / 7T (7 Dişli)