Karpat Laqonda (Elektrikli) KEAG115/900 115 mm / 900W – Kompakt və Gücləndirilmiş Daşlama Aparatı
Yeni
Kod: KEAG115/900
İstehsalçı: Makute
Stokda mövcuddur
Baxış Sayı: 67
Təsvir Karpat Laqonda (Elektrikli) KEAG115/900 115 mm / 900W – Kompakt və Gücləndirilmiş Daşlama Aparatı
900W güclü mühərrik metal, beton və digər materialların kəsilməsi və daşlanması zamanı stabil və effektiv performans təmin edir. 115 mm disk diametri dar və çətin əlçatan sahələrdə rahat işləməyə imkan yaradır.
Əsas xüsusiyyətlər Karpat Laqonda (Elektrikli) KEAG115/900 115 mm / 900W – Kompakt və Gücləndirilmiş Daşlama Aparatı
Brend Karpat
Güc 900 W
Tezlik 50–60 Hz
Diametr 115 mm
Sual və cavablar (FAQ) Karpat Laqonda (Elektrikli) KEAG115/900 115 mm / 900W – Kompakt və Gücləndirilmiş Daşlama Aparatı