Karpat Laqonda (Elektrikli) KEAGL-1100 125 mm / 1100W – Güclü və Universal Daşlama Aparatı
Yeni
Kod: KEAGL-1100
İstehsalçı: Makute
Stokda mövcuddur
Baxış Sayı: 64
Təsvir Karpat Laqonda (Elektrikli) KEAGL-1100 125 mm / 1100W – Güclü və Universal Daşlama Aparatı
1100W güclü mühərrik metal, beton və daş kimi materialların kəsilməsi və daşlanması üçün stabil və effektiv performans təmin edir. 125 mm disk diametri isə həm dəqiq, həm də çox məqsədli işlər üçün optimal ölçü sayılır.
Əsas xüsusiyyətlər Karpat Laqonda (Elektrikli) KEAGL-1100 125 mm / 1100W – Güclü və Universal Daşlama Aparatı
Brend Karpat
Güc 1100 W
Tezlik 50–60 Hz
Diametr 125 mm
Sual və cavablar (FAQ) Karpat Laqonda (Elektrikli) KEAGL-1100 125 mm / 1100W – Güclü və Universal Daşlama Aparatı