Karpat Laqonda (Elektrikli) KEAGS115/850 115 mm / 850W – Kompakt və Praktik Daşlama Aparatı
Yeni
Kod: KEAGS115/850
İstehsalçı: Makute
Stokda mövcuddur
Baxış Sayı: 72
Təsvir Karpat Laqonda (Elektrikli) KEAGS115/850 115 mm / 850W – Kompakt və Praktik Daşlama Aparatı
850W güclü mühərrik metal, beton və digər materialların kəsilməsi və daşlanması üçün stabil və kifayət qədər performans təmin edir. 115 mm disk diametri dar və çətin əlçatan sahələrdə işləmək üçün ideal seçimdir.
Əsas xüsusiyyətlər Karpat Laqonda (Elektrikli) KEAGS115/850 115 mm / 850W – Kompakt və Praktik Daşlama Aparatı
Brend Karpat
Güc 850 W
Tezlik 50–60 Hz
Diametr 115 mm
Sual və cavablar (FAQ) Karpat Laqonda (Elektrikli) KEAGS115/850 115 mm / 850W – Kompakt və Praktik Daşlama Aparatı