Karpat Laqonda (Elektrikli) KUSHM-1800 180 mm / 1800W – Güclü və Universal Daşlama Aparatı
Yeni
Kod: KUSHM-1800
İstehsalçı: Makute
Stokda mövcuddur
Baxış Sayı: 64
Təsvir Karpat Laqonda (Elektrikli) KUSHM-1800 180 mm / 1800W – Güclü və Universal Daşlama Aparatı
1800W güclü mühərrik sayəsində metal, beton və daş kimi materialların kəsilməsi və daşlanması sürətli və effektiv şəkildə həyata keçirilir. 180 mm disk diametri isə həm dəqiq, həm də orta ölçülü işlər üçün ideal nəticə verir.
Əsas xüsusiyyətlər Karpat Laqonda (Elektrikli) KUSHM-1800 180 mm / 1800W – Güclü və Universal Daşlama Aparatı
Brend Karpat
Güc 1800 W
Tezlik 50–60 Hz
Diametr 180 mm
Sual və cavablar (FAQ) Karpat Laqonda (Elektrikli) KUSHM-1800 180 mm / 1800W – Güclü və Universal Daşlama Aparatı