Karpat Laqonda (Elektrikli) KUSHM-2500 230 mm / 2500W – Güclü və Etibarlı Daşlama Aparatı
Yeni
Kod: KUSHM-2500
İstehsalçı: Makute
Stokda mövcuddur
Baxış Sayı: 66
Təsvir Karpat Laqonda (Elektrikli) KUSHM-2500 230 mm / 2500W – Güclü və Etibarlı Daşlama Aparatı
2500W güclü mühərrik sayəsində metal, beton və daş kimi sərt materialların kəsilməsi və daşlanması sürətli və effektiv şəkildə həyata keçirilir. 230 mm disk diametri isə dərin və geniş kəsimlər üçün ideal performans təmin edir.
Əsas xüsusiyyətlər Karpat Laqonda (Elektrikli) KUSHM-2500 230 mm / 2500W – Güclü və Etibarlı Daşlama Aparatı
Brend Karpat
Güc 2500 W
Tezlik 50–60 Hz
Diametr 230 mm
Sual və cavablar (FAQ) Karpat Laqonda (Elektrikli) KUSHM-2500 230 mm / 2500W – Güclü və Etibarlı Daşlama Aparatı