Makute Tozsoran (Elektrikli) 60L – Model VC121-60S | Maksimum Tutum və Güclü Təmizlik
Yeni
Kod: VC121-60S
İstehsalçı: Makute
Stokda mövcuddur
Baxış Sayı: 45
Təsvir Makute Tozsoran (Elektrikli) 60L – Model VC121-60S | Maksimum Tutum və Güclü Təmizlik
Brend Makute
Güc 2400 W
Gərginlik 220–240 V
Tezlik 50–60 Hz