Tozsoran Philips FC9350/01 – 1800W Güc, HEPA 13 və PowerCyclone Texnologiyası
Yeni
Kod: FC9350/01
İstehsalçı: Phillips
Stokda mövcuddur
Baxış Sayı: 48
Təsvir Tozsoran Philips FC9350/01 – 1800W Güc, HEPA 13 və PowerCyclone Texnologiyası
Philips FC9350/01 tozsoran 1800 W gücü350 W sorma gücü ilə toz və çirkləri sürətli və effektiv şəkildə aradan qaldırır. PowerCyclone texnologiyası yüksək performans təmin edərək havanı və tozu effektiv şəkildə ayırır.
Əsas xüsusiyyətlər Tozsoran Philips FC9350/01 – 1800W Güc, HEPA 13 və PowerCyclone Texnologiyası
Brend Philips
Enerji mənbəyi Şəbəkə ilə işləyir
Güc 1800 W
Sorma gücü 360 W
Sual və cavablar (FAQ) Tozsoran Philips FC9350/01 – 1800W Güc, HEPA 13 və PowerCyclone Texnologiyası