Zenit Laqonda (Elektrikli) ZUSHM-115-1150 115 mm / 1150W – Güclü və Kompakt Daşlama Aparatı
Yeni
Kod: ZUSHM-115-1150
İstehsalçı: Makute
Stokda mövcuddur
Baxış Sayı: 75
Təsvir Zenit Laqonda (Elektrikli) ZUSHM-115-1150 115 mm / 1150W – Güclü və Kompakt Daşlama Aparatı
1150W güclü mühərrik sayəsində metal, beton və digər materialların kəsilməsi və daşlanması daha sürətli və effektiv şəkildə həyata keçirilir. 115 mm disk diametri dar və çətin əlçatan sahələrdə dəqiq işləmə imkanı yaradır.
Əsas xüsusiyyətlər Zenit Laqonda (Elektrikli) ZUSHM-115-1150 115 mm / 1150W – Güclü və Kompakt Daşlama Aparatı
Brend Zenit
Güc 1150 W (model indeksinə uyğun)
Tezlik 50–60 Hz
Diametr 115 mm
Sual və cavablar (FAQ) Zenit Laqonda (Elektrikli) ZUSHM-115-1150 115 mm / 1150W – Güclü və Kompakt Daşlama Aparatı