Zenit Laqonda (Elektrikli) ZUSHM-115-880 115 mm / 880W – Yüngül və Praktik Daşlama Aparatı
Yeni
Kod: ZUSHM-115-880
İstehsalçı: Makute
Stokda mövcuddur
Baxış Sayı: 77
Təsvir Zenit Laqonda (Elektrikli) ZUSHM-115-880 115 mm / 880W – Yüngül və Praktik Daşlama Aparatı
880W güclü mühərrik metal və digər materialların kəsilməsi və daşlanması üçün kifayət qədər performans təmin edir. 115 mm disk diametri dar və çətin əlçatan sahələrdə rahat işləməyə imkan yaradır.
Zərbəyə davamlı korpus və keyfiyyətli komponentlər alətin uzunömürlü istifadəsini təmin edir.
Əsas xüsusiyyətlər Zenit Laqonda (Elektrikli) ZUSHM-115-880 115 mm / 880W – Yüngül və Praktik Daşlama Aparatı
Güc 880 W
Tezlik 50–60 Hz
Diametr 115 mm
Sual və cavablar (FAQ) Zenit Laqonda (Elektrikli) ZUSHM-115-880 115 mm / 880W – Yüngül və Praktik Daşlama Aparatı