Zenit Laqonda (Elektrikli) ZUSHM-180-2100 180 mm / 2100W – Güclü və Universal Daşlama Aparatı
Yeni
Kod: ZUSHM-180-2100
İstehsalçı: Makute
Stokda mövcuddur
Baxış Sayı: 79
Təsvir Zenit Laqonda (Elektrikli) ZUSHM-180-2100 180 mm / 2100W – Güclü və Universal Daşlama Aparatı
2100W güclü mühərrik sayəsində metal, beton və daş materialların kəsilməsi və daşlanması sürətli və effektiv şəkildə həyata keçirilir. 180 mm disk diametri isə həm dəqiq, həm də orta ölçülü işlər üçün optimal nəticə təmin edir.
Zenit ZUSHM-180-2100 həm peşəkar ustalar, həm də ev istifadəçiləri üçün ideal seçimdir.
Əsas xüsusiyyətlər Zenit Laqonda (Elektrikli) ZUSHM-180-2100 180 mm / 2100W – Güclü və Universal Daşlama Aparatı
Brend Zenit
Güc 2100 W
Tezlik 50–60 Hz
Diametr 180 mm
Sual və cavablar (FAQ) Zenit Laqonda (Elektrikli) ZUSHM-180-2100 180 mm / 2100W – Güclü və Universal Daşlama Aparatı