Zenit Laqonda (Elektrikli) ZUSHM-230-2600 230 mm / 2600W – Güclü və Peşəkar Daşlama Aparatı
Yeni
Kod: ZUSHM-230-2600
İstehsalçı: Makute
Stokda mövcuddur
Baxış Sayı: 77
Təsvir Zenit Laqonda (Elektrikli) ZUSHM-230-2600 230 mm / 2600W – Güclü və Peşəkar Daşlama Aparatı
2600W güclü mühərrik sayəsində bu alət metal, beton, daş və digər sərt materialların kəsilməsi və daşlanmasında yüksək performans göstərir. 230 mm disk diametri isə dərin və geniş kəsimlər üçün maksimum effektivlik təmin edir.
Əsas xüsusiyyətlər Zenit Laqonda (Elektrikli) ZUSHM-230-2600 230 mm / 2600W – Güclü və Peşəkar Daşlama Aparatı
Brend Zenit
Güc
Tezlik 50–60 Hz
Diametr 2600 W
Sual və cavablar (FAQ) Zenit Laqonda (Elektrikli) ZUSHM-230-2600 230 mm / 2600W – Güclü və Peşəkar Daşlama Aparatı